Vybraný pohodlná a bezpečná dětská postýlka

Vybraný pohodlná a bezpečná dětská postýlka.

Nákup dětské postýlky, neměli byste věnovat pozornost pouze na cenu a vzhled. Existuje několik důležitých faktorů, které vám pomohou orientovat se v různých dětská lůžka.
Postýlky pro děti musí být “skutečné”
30
Nejlepší materiál pro dětské postýlky postel auto za všech okolností bylo považováno za strom. Je vysoce prodyšná a umožňuje tělu dýchat dítě. Jednotlivé díly mohou být vyrobeny z plastu nebo kovu – to hlavní, co nebylo příliš mnoho, aby dítě nemohlo zasáhla. Nemyslete si, že je snadné určit, z nichž se jeden nebo jinou postel. Takže neváhejte a vyžadovat zdravotní osvědčení: je psáno, která je vyrobena z postýlky, a jak to je “neškodný”.

Alder, bříza a javor jsou považovány za nejlepší materiál pro lůžka, ale jsou dražší. Borovice je levnější, ale je mnohem měkčí; chrastítko a zuby své dítě nechat viditelné stopy po takovém nábytku.
Postýlky pro děti se musí stát pevně “na nohy”

Postýlky pro děti houpací kolébka, nebo velmi postel auto, velmi vhodné pro batolata, když je dítě není spřádání a nemůže zbavit postel. Být psychicky připraven na to, aby 3-4 měsíců od kolébky vaše zázrak jistě růst, a jesličky Houpací neustále muset dát na dítě není houpal nebo zakončená A (precedentní případy). I když, samozřejmě, možnost houpací dítě v postýlce hned v prvních měsíců jeho života – to je skvělé, ale nezapomeňte, že vaše ruce pořád ještě ani je dětské lůžko rasprekrasno nenahradí.
Nárazníky a hloubka spodní části lůžka

Když se dítě nebude se posadil a ne dostat nahoru, může hloubka postýlku malý: to výrazně usnadnit život rodičů, která bude snazší vzít dítě z postýlky a dal ji zpět postel auto. Nicméně, jakmile dítě chodí na aktivní-polzatelnoy jeho života, je hloubka lůžek (z matrace do horního okraje), by měla být alespoň 60-65 cm, by dítě nespadají do záchvatu zvědavosti. Je pravidlem, že mohou mnohé postýlky nastavit výšku lůžka: věk dítě dole padá.

 

Když dítě je jeden velký věnec, nebo zcela odstranit, nebo proto, že může získat několik barů, může se dítě dostat z vlastních lůžek. Kromě toho, vyjímatelná deska je pohodlná a pokud používáte systém “motocyklu s postranním vozíkem”: postel grudnichka se nachází v blízkosti postele rodičů postel auto, takže matka být s dítětem a dávejte mu v noci, aniž byste museli vstávat (a dokonce i trochu probudit :).
Vzdálenost mezi lamelami na masce postýlce