Univerzální moskytiéra

Typy sítí
Dětské kočárky jsou obvykle prodávány s kompletní sítí proti hmyzu. Ale jsou situace, kdy jsou rozbité nebo ztracené, nebo prodávány druhé ruky kočárek, ve kterém neexistuje moskytiéra, a pak muset koupit samostatně.
A aby nebýt mylný s výběrem, a ne utrácet peníze zbytečně, co potřebujete vědět o tom, co jsou sítě proti komárům.
51
Univerzální moskytiéra
Univerzální moskytiéra je velký, takže jej lze použít nejen pro dětské kočárky, ale i pro autosedačky, perenosok a arén lůžek, takže jej můžete použít s výlety do přírody. Po celém obvodu, je vybaven gumičkou, takže pevně přes otevřenou část kočárku nebo ohrádky. Univerzální moskytiéra se používá k ochraně dítěte před hmyzem, prachu a chmýří.

Sítě proti komárům pro kočárky
Většina moskytiéry pro kočárky a univerzální a závěsné s gumičkami vloženými po obvodu. Jediný rozdíl je, že moderní kočárky jsou prezentovány dnes v širokém rozsahu a mohou být třemi koly a na všechna čtyři kola, takže výběr tyto sítě by měly být prováděny na základě tohoto parametru.
Pokud moskytiéra koupil pro určitou značku kočárku, ona, místo toho, guma, může být namontován na zip a suchý zip, které mají pevně upevněte síť, která umožní, aby to bylo to nejlepší ochrana dítěte.
Sítě proti komárům pro konkrétní značky kočárků-transformátory mohou mít malou velikost, která vám umožní neuzavře celou kolébku a okno. Tyto sítě proti hmyzu jsou použitelné pouze pro děti, které tráví většinu svého času ve spánku.