Toronto je sucho, mlátit playoff průlom ověřuje all-in přístup

Jedna nula pro příčinu jít all-in

Toronto Blue Jays skončil Major League Baseball je nejdelší postseason sucho s pátečním vítězství. – ačkoli to nebylo jasné až v sobotu ráno – az ochranná lhůta na neučinili to vypadalo velmi obtížné.Samozřejmě, oni měli spolupráci svých divizních soupeřů: Baltimore Orioles a New York Yankees. O má zkušeného jednoho z nejhorších Augustů v nedávné paměti od údajného uchazeče (11-18) a pouze Právě tato středa se vyšplhala až na .500 poté, co dokončila záchranu podobně zděšených Washingtonských národů, v podstatě se hráli ze závodu za nic než s druhou divokou kartou.

Yankees, ačkoli , Šel do zadní poloviny sezony až 4,5 zápasů v Americké ligové východě a plně pod kontrolou svého vlastního osudu.Oni hráli Toronto 12krát po úseku, více než dost, aby divizi pohodlně z Blue Jays dosahu bez ohledu na to, co Orioles nebo někdo jiný dělal, a šel 3-9 v těchto hrách. Modré Jays je rozpaky. Abyste byli spravedliví, Blue Jays už od počátku přestávky All-Star trápí všichni ostatní v baseballu. Využili z více než 2 200 deskových vystoupení kombinovaných .900 + OPS, které zasáhly Josh Donaldson , Jose Bautista, Edwin Encarnacion a Chris Collabello.Všichni z těch kluků má něco společného: jsou praváci výkonové hitters kteří slavnost na bít v Rogers Center a s výjimkou Donaldson (vynikající all-around hitter) všichni jsou nejpohodlnější tažení míčku. Modré sojky jsou skvělé při určování bude líbit to po celá léta – Collabello to jen poslední standout, a to i v případě, že má být četa chráněné občas – a oni jsou velkou součástí (spolu s velkými vedlejších rolích vystoupení likes of catcher Russell Martin a zraněno druhý baseman Devon Travis), proč Toronto má zdaleka nejlepší trestný čin v baseballu.

Ale ani to útok palebnou nechal pozadu Yankees jít do druhé poloviny sezóny [Takže Toronto vyšel ven a udělal něco, co se blíží k odpadlictví v některých analytických kruzích v těchto dnech:. Vyměnili významné kousky z jejich budoucnosti, aby se lépe v tomto roce, a to pouze v tomto roce

Také mám trochu štěstí .

poprvé se tak stalo s Colorado Rockies, kteří skutečně chtěli získat Jose Reyes výměnou za Troy Tulowitzki, a byli ochotni akceptovat Reyes spolu s vyhlídkou vrací z Tommy John chirurgie (Jeff Hoffman) , slibný MLB-ready reliéf rameno (Miguel Castro) a pravděpodobně org džbán (Jesus Tinoco) jako návrat k nejlepším all-around shortstop aktuálně přehrávané baseballu.Skutečným důvodem byla finanční, samozřejmě; Reyes je horší hráč v tomto okamžiku v jeho kariéře, ale on vydělává asi polovina Tulowitzki platu pro zbytek sezony. Velkou klepání o Tulo je jeho zdravotní stav, něco Reyes se již nyní potýká s v Torontu, a navíc pálkou klesající Reyes v obraně vzal pád v první polovině vleklo, což vede k probíhající diskusi, která přetrvávala.Ochrannou Tulo dělal to jít pryč: Tulowitzki je pravděpodobně nejlepší a druhou nejlepší obranný shortstop ve hře, a má nejlepší zavedenou pálku na shortstop (v závislosti na druhém ročníku kampaně Carlos Correa v Houstonu a Francisco Lindor v Clevelandu)

Dalo by se jen těžko vidí, jak je to všechno takové štěstí pro sojky, vzhledem k tomu, že Tulowitzki netopýr byl vlažný, protože přijde z Colorada a on už byl odsunut do pozadí jeho první zranění. Ale akvizice Tulowitzki udělal dvě věci pro Toronto: za prvé, že má stále jim museli spouštět Reyes tam každý večer na krátký – stejný Reyes, který se zcela zhroutil v Coloradu na talíř ve výši několika .656 OPS.Za druhé, se podařilo zlepšit tým pro příštích několika letech přijít, protože Tulo je o dva roky mladší a v jiném, vyšší tier hráče než Reyes v tomto okamžiku v jeho kariéře. A všechno to stálo to riskantní pitching vyhlídky – něco Colorado zoufale potřebuje – a nějaké peníze. Měli štěstí najít takový dokonalý upgrade pro oba nyní a budoucnost na trhu, a najít takový dokonalý obchodního partnera ve Skalistých hor. Že se dostali vynikající veterán odlehčovací LaTroy Hawkins součástí dohoda byla jen bonus.

Na druhém místě se dostali štěstí je časný návrat začíná džbán Marcus Stroman.Stroman Předpokládalo se ztratil na ACL slzu na začátku sezóny, ale se vrátil tento týden na prázdné Yankees přes sedm směn ve středu. Je tam šílené množství tvrdé práce za tímto „štěstí“, samozřejmě – Stroman musel zrychlit jeho rehabilitaci a trénink výrazně být fyzicky připraven vrátit se do hry v tomto roce, a musel učinit toto rozhodnutí na začátku procesu – ale nejenom je schopen, ale účinný při jeho návratu, spíše než utrpení porážku jakéhokoliv druhu, zahrnuje určité množství štěstí jeho vlastní.Mít k dispozici Stroman prohlubuje personál, který byl poněkud vratké a postrádající mladých energetických náručí, protože Castro a Daniel Norris opustil organizaci, a dává Toronto přesvědčivý tandem partnera pro Marco Estrada v play-off, pokud tento konkrétní výkon nepřežívá překlad . do playoffs

Když už mluvíme o Norris, ale je tu jedno místo, Blue Jays nedostal štěstí: David cena. Price Blue Jays dostal přesně, přesně to, co chtěl dostat, když dodáván své horní pitching vyhlídky do Detroitu k pronájmu půl sezóny: předpokládaného vítěze American League Cy Young Award.Cena byla ve výsledcích mírně lepší, protože přichází do Toronta – vyslání 1,95 ERA proti svému 2,53 Detroit – a vy byste mohli přiřadit něco z toho na štěstí nebo přinejmenším náhodně rozptyl. Ale cena je také hrát s mnohem lepší obranu do středu za sebou v Goins, Tulowitzki a centerfielder Kevin pilíře, a mnohem lepší, kompletní ofenzivní tým vzpružovat ho na talíř.

Jays mohl pravděpodobně najít peníze přivést zpět Cena příští rok (a pro příštích pět let po tom) v případě, že je to žádoucí, i když je to dost nepravděpodobné, že by Yankees umožní, aby se stalo jednou Cena na českém trhu.Ale je tu přesvědčivý argument, které mají být provedeny, že obchod bude stát za to bez ohledu na to, zda Jays jsou schopni zajistit Homefield výhodu skrz playoffs, a ohromující tvrzení, že to bude mít cenu to v případě, že sojky jsou schopni udělat to, a vyhrát, World Series.

v době psaní tohoto, bez ohledu na to, co Kansas City Royals nebo Texas Rangers (další dva týmy, které si koupili velký v termínu) dělají, Blue Jays vypadají jako tým porazit v americkém spolku. A nic z toho se stane, když nedělají těžkou koupit v termínu a hrát na říjen.