To bylo v tomto období znamenal silný fyzický

To bylo v tomto období znamenal silný fyzický a mravní vývoj dětí a drobky. Začne vytváření povědomí o sobě jako jednotlivci, vyvíjíme. Dítě se učí pohybovat samostatně, hledá pro komunikaci a velmi zvědavý. Není nutné mluvit jazykem dítěte, ve společenství s ním a narušit slovo Lisp.
Vzácný slyšel to měli napravit. Měl by být schopen vyzvednout předměty a držet je, pokusit se mít svůj vlastní.
Duševní vývoj zahrnuje dobré vztahy s blízkými, na zvířata a ostatní děti. Nelze trestat, křičet a naplácat dítěti, pokud nebude poslouchat, nebo není v souladu s tím, co je požadováno od něj.
Dítě se učí napodobovat dospělé, a oni jsou jeho jediná autorita. Proto je důležité, aby při výchově dítětem za účasti obou rodičů. To je v tuto chvíli, a položil se vytvořit představu o rodinných hodnotách, o lidech a vnějším světem obecně.

449
Rodiče nevybírejte. Každý z nás má někdy slyšel, že v mém životě, protože alespoň jednou, ale stejně se zlobíš se svými rodiči. World of každý jiný a všechny jinou představu o perfektní rodičů.
V dospívání, zejména zhoršení konfliktů mezi rodiči a dětmi. Během tohoto období, teenager začíná chápat funkce společenského života, vědom si jejich postavení ve společnosti. Kolem stále více a více v pokušení udělat něco zakázáno neobvyklého pro většinu rodičů neodpovídá pozitivně. Je velmi těžké pochopit člověka, mladíka, který běží úplně jinou generaci, jinou éru s radikálně odlišným způsobem. Rodiče v té době hrát roli “staré školy”, že dítě není vždy vnímána jako zralý a zkušený rady osobně a více jako výčitka a globální pochopení rodičů, což vede ke skandálům v rodině a urážky dítě.
Teprve s věkem, šlápnutí na hrábě své vlastní chyby, začneme chápat, jak naši rodiče měli pravdu v tom, že nebo jakékoli jiné záležitosti. Ale před tím, věděl hodně času, ale teď máme hodně nedogovorok s rodiči o jeho životě, protože, jak si myslíme, že to nám nerozumí. Jen málo lidí v době, kdy se zdá, že svět se rozpadá přímo před našima očima, věřte svým rodičům, a dokonce i vaše mysl nebere jejich rady, ale prostě poskytuje příležitost dozvědět se vše o svých problémech a zkušenostech.