Takže je to věrný Coe v hardmanu Putinovi. Tyhle kurzy nemám rád, že jo?

I přes mou spalující ambice v této oblasti, začínám mít pocit, že je to jen možné, že může nikdy nestane buď já nebo vy. Ber to jako prdel stropu. Stejně jako strýčka Montyho chalupě v Withnail a já, tato pracovní místa Zdá se zatím těm, kteří je mohou dovolit, ale velmi drahé pro ty, kteří nemohou. Nicméně, já jsem tímto vydáním to, co je v sportese známý jako přijde-and-get-mě skutečnosti, že pokud existuje nějaká organizace, tam se věci, které nemusí při pohledu na, nebo dotazy, které nejsou požádal, se domnívají me.Sebastian Coe připouští IAAF je ‘se nezdařilo organizace, ale je podpořena reformovat to více

na druhou stranu, proč zastavit u jedné takové pozici?Není to, jako máte dělat nic jiného, ​​než obrátit se na liché bohatě postaráno zasedání správní rady, a možná přijít s několika řádky o „zoufale centralizované moci“ nasadit na nevyhnutelný okamžik, že cokoli jste postihující dávat pozor na hroutí do sebe s masivním globálního spadu. Mohl bych to udělat.

Ale prosím, neberte to jako arogance. I když vím z vlastní zkušenosti, že bych být úžasné na nicnedělání, tak by skoro všichni ostatní. Od Enron přes hroutící se banky k IAAF, jedna věc je jasná: je nezbytně nepotřebujete zkušenosti bez ohledu na pomyslné pole je splnit to, co se jeví jako povinnosti vyplývající z tohoto typu úlohy.Kdyby Federální rezervní jmenován náhle out-of-práce Mel Gibson imitátor na své palubě v roce 2006, že by ještě vynechal $ 8tn bublinu (Nebo možná nebudou mít – out-of-práce Mel Gibson imitátorů bylo přesně ten typ, aby byla zajištěna pět subprime hypoték.) Kdyby IAAF otevřel pár rad sedadel pro Vladimira Putina koně a vraždícího arménského přezdívaný The Chemist, máte pocit, výsledek obnažena tento týden by byla stejná.

a tak IAAF, nyní vládne téměř komicky usvědčující zprávě Světová antidopingová agentura má mít medalled v podvádění a korupce.Jeden z bývalých plně funkčních členů rady IAAF a nyní předsedy organizace Seb Coe docela předvídatelně nezaznamenal nic z toho. (Aniž byste o tom všem lady Bracknellová uvedli, musíte říci, že Seb byl předtím snoubeným předsedou etické komise Fify.) Jak správce deníku Dick Pound jasně vyjádřil, Coe byl součástí “rady, která kolektivně neudělala Dělá svou práci “a která by si možná ani neuvědomovala rozsah ruského dopingu a jeho spoluúčasti organizaci IAAF, v níž byla” korupce zapuštěna “. Poundův závěr: “Nemůžu přemýšlet o tom, že by někdo lépe vedl [oživení].” Není Mötley Crüe k dispozici?Každý, kdo věnuje pozornost by vám řekl, že atletika byla ohnutá sport, pořád ti, kteří používají to, že to nebylo

Už celé měsíce, jeho lordstvo bylo agresivně naléhat, že nedošlo k žádné cover-up. Tento týden vyšel veslovat zpátky na této pozici, sportovní novou masku obličeje vlasy, které můžete péči vidět jako Tell – snad nejhorší od Le Chiffre je zuřící oko škubnutí v Casino Royale (pravděpodobně mírně nešťastný v high-stakes hráč pokeru).Hustý šedý strniště se stává docela trend mezi sužované vedení sportovní správy – Sepp Blatter to debutoval minulý měsíc – pravděpodobně proto, že skrývá ani slabou bradu ani slabou obranu, a není-li odeslat zprávu, že spíte ve vašem auto před domem, který jste použili ke spuštění.

Co se týče Coe své linek v kajícnosti, že šlápla známou cestou. Nemohl vidět, co Rusové a jeho předchůdce Lamine Diack je cabal byly až protože „Stěny byly příliš vysoké“. Není pochyb o tom není pochyb.A jeho lordstvo je zábavně apt rozhodnutí odkazovat na Diack jako atletiku ‚duchovní prezident‘, když převzal od něho naznačuje, že bylo nepravděpodobné, aby neobtěžoval uplatní sám žebříku

Kromě toho Coe trval na svém: „. Existují je velký rozdíl mezi krycím-up a neschopnost držet na účet“- snad můj oblíbený omyl lekce od Lord Wakeham odhalil bizarní tvrzení, že při téměř 1 m $ k sezení jako autorizovaný účetní v revizní komisi Enron naznačil jeden by měl být na dálku zvědavý společnosti accounts.Sebastian Coe vede do národního novinového skepse Celý článek

Takže, kde jsme na nyní?Je spravedlivé říci, Coe snášení v na clean-up operace jako nejvíce nepříjemný superhrdiny od South Park kapitána Ohlédnutí. Bohužel pro něj, bude to neuvěřitelně jednoduché určit, zda má na mysli podnikání, nebo znamená jen vypadat obsazeno. Totiž: Má mu učinit prohlášení strohou Putinovi a kůň jel ve dne, nebo se ho láhev? Stejně jako někdo věnuje pozornost by vám řekl, že atletika byla ohnutá SPORT pořád ti, kteří používají to řekl, že ne, aby každý uživatel s dokonce timeshare na mozkové buňky, je vidět, že po zprávě Wada je doslova nemožné pro Rusko uklidit věrohodně včas Rio olympijských hrách tohoto léta.Nemožná.

Jsem si jistý, Coe bude to znít trochu složitější (a možná pro něj osobně to je). Existuje jistě mnoho dalších otázek, kromě. Ale Rusko je prubířským kamenem. Pokud neuspěje, aby tento postoj pak bude stále obtížnější i pro ty ubývající publikum atletické nadšence pozastavit svou nedůvěru i pro tradičně povznášející čtrnáct dní.

Jedna cesta ven vzoru by se obklopoval s lidmi, kteří jsou více vášnivý atletiku než lidí, kteří byli za dohled nad jeho řízení dosud. Možná, že někdo, kdo kdysi viděl v televizi, nebo pár ironists, které se dostanou opravdu do arcana události, jako je hod kladivem jednou za čtyři roky.Tito lidé určitě mnohem více starat o sportu než IAAF velkých hitters v minulosti (a mnoho současnosti).

Clear zrak má zjevně nebyl Coe silnou stránkou, pokud jde o IAAF. Ale pokud se mu nedostane zbytek, musí se nyní vidí, že jeho milovaní atletika bude pokračovat v jeho poklesu do takového terminální diskreditaci, že vedle něj bude World Wrestling Entertainment zdá Corinthian. Pro realistické, že olympiáda bude jako sledovat hru plněné špatnými herci, kde je jediným skutečným sportem přemýšlel líně, kdo je to nejhorší.