Rugby World Cup 2015: Skotsko musí vyrazit brzy proti Austrálii

Skotsko sbalit kufry a letí na jih v pondělí po čtvrtfinále proti Austrálii, zanechala za sebou většinu pléd armády a doufají, zvyk dávat opozici náskok.

Against Japonsko byli štíhlé 12-7 dopředu na poloviční úvazek před uložením samy; proti USA se tažený 13-6; a oni potřebovali poloviční úvazek přednášku od svého trenéra, Vern Cotter, získat jejich jednat společně proti Samoa, jeden z více zklamáním stran na Světovém poháru.

Před Cotter slova, Skotsko unikly pokusů na alarmující rychlost a, ale pro některé chudé kopání do Samoa No10 Tusi pisi a nadaný try od fly-polovinu, hra by mohla být za nimi.

Po porážce v Jižní Africe, strany, která nepromarnil dar nevýrazné skotské začátku Cotter uvedlo, že se naučil z tohoto výkonu.Nicméně na konci hry v sobotu, jeho kapitán Greig Laidlaw přiznal, že slova trenéra, který opět viděl jejich prostřednictvím před Richie Gray, zámku, který se slaví 50. čepici, zabušil na bod doma, varování, že by žádná druhá šance proti Austrálii.

„Musíme se zlepšit,“ řekl Gray. „Když dáme v první polovině představení takhle hra bude po všem. Je to tvrdý oříšek. Z útočícího pohledu máme body na desce a byly docela slušné. Protihráčem jsme se obrátili přes míč příliš mnoho, a můžete to udělat.Musíme se dostat toto právo tento víkend „

Ve skutečnosti to trvalo hodinu, Skotsko, aby si jejich nosy vpředu a Duncan Hodge, jeden z asistentů trenérů Cotter, řekl:„. Co se týče odpovědi, I že bychom prostě muset být o tom, co se snažíme dělat naprosto jasné. Víme, co Samoa se chystá přivést. Musíme se dostat náš herní právo, ale také musíme být adaptabilní na způsob, jakým budete hrát.S každou hrou mezinárodní rugby nastavit své věci ven, ale to nemusí vždy vyjít takhle.“

Hodge otázku, zda v zápasech proti Jižní Africe a Samoa, Skotsko a to buď trvalo příliš dlouho, přizpůsobení nebo udělal nepřizpůsobí vůbec. „Dvacet minut ve proti Jižní Africe jsme neměli žádnou kouli, my kopl pár pryč,“ řekl Hodge.

„Jako trenéry a hráči jako my, že bychom měli mít přizpůsobeny k tomu rychlejší. Měli jsme rozpoznali problémy a vyřešit problémy.Bylo to těsně v prvních poločasech ale máme způsobilost a charakter, aby ji skrz ve druhém pololetí. – to je také dobrým znamením“

Avšak proti Austrálii v neděli, který dal v pozoruhodně disciplinovaný výkon při až 13 mužů proti Walesu, je nepravděpodobné, že dostat druhou šanci nabízenou Japonsku, USA a Samoa.