Pravidlo №1: space

Pojem oblastí:

Pravidlo №1: space
Minimalistický styl patří prostorný pokoj. Samozřejmě, že v malých bytech, že pomůže optimalizovat využití prostoru každém rohu cíle. Ale obecně – přemýšlet o přestavbu. V kuchyni lze kombinovat s obývacího pokoje a je to jeden z nejlepších řešení. Populární Studios umožní vaše duše a fantazie zapnout naplno.
Pravidlo číslo 2: praktičnost

20130513-act3
Nejnovější technologie by měl být použit v uspořádání místnosti. Používejte položky, které nejsou opatřeny žádnou funkční zatížení, je doporučeno snížit na nulu (polštáře, obrazy a jiné ozdoby). Nábytek-transformátor – docela populární řešení pro stylové apartmány.
Pravidlo číslo 3: Natural
Dokončovací materiály by měly být přírodní. Přivítala dřevo, kámen, tapety, bambusu.

Kuchyně ve stylu minimalismu – využití prostoru efektivně

Kuchyně ve stylu minimalismu – je jedním z nejlepších řešení pro pohodlné vaření. Stroje a funkční nábytek, nejpohodlnější pracovní oblast, velké množství světla a lesklé fasády, s důrazem na volné atmosféře.
Přítomnost baru nebo v “ostrov” uprostřed místnosti podmíněně rozdělit prostor do 2 funkční oblasti (pracovní a jídelní), – v podstatě povinné podmínky.

Je pravidlem, že nábytek se zvolí, je vyrobena z moderních materiálů:

Plasty;
Ocel nebo hliník;
Sklo (čiré nebo matné).

Těžké desky z přírodního kamene – příliš mnoho. Jednodušší – tím lépe. V online obchodě “MebMarket” si můžete vybrat v kuchyni na vlastní pěst, které se perfektně hodí do vašeho bytu.
Stylistika minimalistický modelka odpovídá olivy. Moderní design, jednoduché tvary, lesklé fasády a široká škála barev. Tato sada je skvělé hrát roli hlavního přízvuku ve vaší kuchyni.

Plně kompatibilní se stylem a kuchyňským Color-Mix čokolády. Můžete si vybrat jinou barvu fasády. Hlavním vrcholem – the wall skříňky jsou vyrobeny s intarziemi z mléčného skla, který se hodí do konceptu minimalismu.