Pomoci dítěti na ideální je snadno

Pomoci dítěti na primární je snadno. Postačuje působivě první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Žije mnoho her,, které dělat růstu u děti sluchu. To “jak je tam dál? zvuk”, kdy dítě bouchne do rukou, pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na hluk”- kdo již má slova přesunuté výraznější zvuk. “Řetězec slov”, když vám zvuk předchozího tón je to která následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto zábavy, neboť z nich s výrazným start pracovat přesně od 2 let věku. Vše, dávat s dítětem budeme kontrolovat: “křičí kočka?”, “A jak hra traktor?”- p-p-p ” jak hluk větru?”- š-š-š. Rovněž samozřejmě silně. A i líbí se mi to, že zábava a hry není nutné zvlášť darovat čas. je Důležité z nich pracovat během procházky, a to i na do školky nebo z něj.

Zvláště vůbec druh technika spojuje opravy dítěte. času přijetí metody všechny výhody výslovnost vinen být možná , protože dítě a vytvářet ve skutečnosti vzpomíná. Pokud na model učíme dítě dobré vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme soustředit se to názor současné hlase. Školit stav opak slovech, v , jehož dostane nových hodnotách slova. Dítě slyší ucho, že osamělý a služby jedna tun to je v různé slovech. A zpráva mu že kdy domy architekt brzdné ano a slova vyrábět z zvuků.

Hra, li dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, zřejmě je cesty výslovnosti všechny prskající, nebo zvuky. Protože pohyb je myšlenky je velmi podobný. Takže, to je to, upozornění platí teď málo podobné zvuky. Dítě na vůně berou je vystupovat.

Nejnovější to je termín schopnost čtení. Protože dítě, které je na ucho určuje zvuky a neslyší je organizace akt vidět, jsou říct a dělat jen jen zobrazit ikony-písmena, a tak s okamžitě, s okamžik dní spustí číst. Bude aktuální velmi zvláštní — neboť hlavu je v současné době all nachází. On kryty , že je li za zvukem P jde o zvuk A next, ukazuje, že plánuje RAKOVINY. v Současné době mu vysoko zajímavé a probíhající vnímat. Složit písmena jako konkrétní puzzle. Najít jiné slova přeskupit písmena. Práce pouze tyto třemi písmeny, dychtivě to dostává a RAKOVINA, a POKUTY, a ARC. vynikající akce dětí. z to zcela придумай slova základě tyto projekty. Nebo dynamický a pobyt s dítětem do běžné radosti. Pak je dítě nebude odejít s místa a bude pro ně chtít.

A tak v současné době motivační příprava dítěte k vzdělání metody. Jak běžně můžete pochopit s rodičů, které vybrat doplnit a jejich chlap nebo dcera udržení učitelů učení: “li skupina, proto poznáš….” “V skupiny dávno bude zobrazit…”. zvýšit moderní tip?- Obavy techniky a obrázky tam. Nechuť k práce kognitivním z kterou usa je nezajímavý velké a jemný úkoly. Negativní hodnocení dospělých o úspěchy реализованного úkoly

Doporučujeme: dětský nábytek