Pákistán kapitán vybízí hráče, aby respektoval rozhodnutí připomenout Mohammad Amir

Pakistan test kapitán Misbah-ul-Haq, vyzval kriketové bratrství respektovat rozhodnutí odvolat tempo nadhazovač Mohammad Amir mezinárodního záhybu.V pátek Amir přijal jeho první Pákistán Vyvolání od dokončení zákaz pětiletou pro bodové-upevnění, byl jmenován v jeden den a Twenty20 čety turné Novém Zélandu.

23-letý sloužil času ve vězení ve Velké Británii za úmyslné bowlingu nedostavení míčů během série proti Anglii a on v roce 2010, musí čekat na udělení víza pro vstup do nového Zélandu když je pokračovat hrát za svou zemi.

< p> Přesto, jeho výběr je nová kapitola jeho kriketové kariéře, i přes určité zděšení mezi Pákistán hráčům minulých i současných.

Misbah, který převzal kapitána v následku spot-upevnění skandálu napsal v kuse na cricket.com.au: „Někteří hráči měli výhrady vůči jeho comebacku a myslím, že kriket rada udělala správnou věc, že ​​se zapojí hráči a Amir v rozhovoru

.„bude to dobré pro každého.Musíme si uvědomit, že regulační orgány umožnily, aby se vrátil zpět. My hráči neměli ani komentovat a je třeba respektovat rozhodnutí ICC a Pákistán kriket rady.“

Řada proti Novému Zélandu začíná dne 15. ledna se první ze tří T20 internacionál před třemi ODIS. Amir výběr přišlo na zadní straně dobré výkony v pákistánském domácím utkání a nadhazovač jednou ceněn zářivě bývalý rychlým nadhazovačem West Indies Michael Holding bude doufat, že hit zpět na jeho kritiky.

„Nedávno jsem sledoval Mohammad Amir v Bangladéši Premier League,“dodal Misbah. „Myslím, že je stejný nadhazovač byl před pěti lety.On je docela fit a tempo a houpání, které má, je stejné, když odešel. “Nyní jsem neviděl rozdíl mezi Amirem a Amirem. Ale teď se otázka netýká jeho výkonu. Není pochyb o tom, že se ujal v domácím kriketu, stejně jako v BPL. “Azhar Ali byl potvrzen jako kapitán týmu ODI jen několik dní poté, co jeho rezignace byla odmítnuta PCB.Azhar byl řekl, že je nešťastný s přítomností Amir ve skupině národních týmů.

Vedoucí výběrové komise Haroon Rashid řekl: “Tým je jemná směs zkušeností a mládí a Selektoři se domnívají, že by se na turné dobře osvobodilo. “Amir byl propuštěn z ústavu mladých pachatelů v Weymouthu v únoru 2012 poté, co sloužil polovinu šestiměsíčního vězení za bodovou fixaci. V roce 2011 se v soudním korunním soudu v Southwarku prosil o to, aby před dvěma lety záměrně porazil dvě ne-kuličky v Pánově zkoušce. Pakistán odmítl přijmout rezignaci Azhar Aliho nad zařazením Amir. Přečtěte si více