Optimální vzdálenost 5-6 cm. Logika je jednoduché výpočty

Optimální vzdálenost 5-6 cm. Logika je jednoduché výpočty – mezi lamelami by neměly být přilepená paže, nohy nebo hlavy dítěte. Vzdálenost mezi lamelami, stejně jako výška lišt – pro zabezpečení bezpečnosti vašeho dítěte, takže při nákupu dětské postýlky je lepší nebýt líný, vyzbrojený pravítko nebo metr a měřit sami.
Dno postýlky

190_cid324967bpid2937804

V ideálním případě je dno lůžka musí být nosič. Většina postýlky s pevným dnem levnější matrace, ale nemají “dýchat”. Tento aspekt je důležitý, proto, jak se chránit před “noci potíže,” prakticky nemožné, a důsledky špatného sušení matrace může být výskyt plísní.
Když je čas, který povstal z prvního postýlky

Dnešní trh nabízí celou řadu možností. Některé postele jsou navrženy tak, aby dva roky, některé z nich mohou být rozšířeny a přesunuta od sebe, mění v dětské pohovkou, který může být použit až do 8-10 let. Vyberte tu pro vás. Ale přemýšlet o tom, zda trávit štěstí na dětská postýlka-transformátor, které nemusí přežít prvních 2-3 let služby pro vaše dítě, nebo jen nudí?
Kolik je dětská postýlka

Pokud jde o cenu postýlek, pak se může začínat od asi 1000 rublů (nejjednodušší, ale ne nutně špatné). Horní hranice ceny – je tam žádný limit k dokonalosti. Například, 30.000, si můžete koupit krásné bílé dřevěné postýlka, štuky, nebo dítě postel kabriolet. Nicméně, nejvíce obyčejný zástrčka cen – to je od 3 do 6 – 7 tisíc rublů.

Velmi užitečné, když postel je vybavena zásuvkami. Samozřejmě, že to zvýší cenu málo, ale všechny dětské věno lze v něm uloženy. A pak, když se dítě dostane starší, bude moci uložit své poklady tam, a hračky.