O stejném tour, ale již čtyři a návštěvy Lvově

O stejném tour, ale již čtyři a návštěvy Lvově bude stát asi 1900. UAH pro každé dítě.

Kromě prohlídky, společnost nabídku a podzimní tábor pro děti v Karpatech. Takže, můžete poslat dítě k pádu tábor, “Petros” v Ivano-Frankivsk region, v obci Tatariv. Prohlídka trvá od 27. října do 1. listopadu. Náklady na jedno dítě – 2000 Kč ..
00016x33
Za peníze, které děti dostanou čtyři jídla, tři výlety, misí, soutěže, taneční lekce a další. D. Příplatek za dopravu do tábora.

O něco dražší dovolenou v jiném táboře ubytovani s detmi podzim – “Carpathian zvonění v etno stylu” – v oblasti Ivano-Frankivsk, ale v obci Verkhovyna. Při prohlídce ve dnech 24. až 31. října bude nutné zaplatit za dítě asi 2500. UAH. Směry odděleně.

Ještě více než v roce Lvově, volných pokojů pro jedno dítě žijící s oběma rodiči v Karpatech. Zejména ve městě Yaremcha rezervovat dosud pouze 29% z objektů umístěných na podzimní prázdniny. Nejekonomičtější nabídka – z pozůstalosti “Voloshka Karpatská”, kde ještě požádal o týden off 1,5 tisíc UAH .. Nicméně, v nejvyšší hvězdičkou místním hotelu – 4-hvězdičkový Romantik Spa – požádal o tři táborníky 9,5 tisíc UAH..

Oděsa

Na rozdíl od Lvova a Karpaty, Odessa přesto se může pochlubit menší řadu možností pro podzimní prázdniny. Nicméně, výběr je tam pořád. Například jeden z tour společností nabízí posílat své děti do Oděsy na čtyři dny ve skupině 12 studentů. Pro každé dítě bude muset zaplatit 1,2 tisíc. UAH. Za peníze, děti zůstanou v ubytovně se snídaní, cestovat autobusem turistické třídě, navíc je uspořádat několik výletů. Popis cesty do Oděsy bude muset zaplatit zvlášť.

Současně ještě Oděsa nabízí poměrně široký výběr hotelů na pobyt v podzimní prázdniny dva rodiče s jedním dítětem. Tam je v současné době pouze 30% ubytovani s detmi z objednaných ubytovacích zařízení. Jedním z návrhů je nejlevnější ubytování v hotelu “řecký”, kde řada týdne ptát 1,4 tis. Kč. Na druhou stranu, zůstane na “radost” Nejdražší – tam po dobu jednoho týdne bude muset zaplatit 59,5 tisíc UAH ..

v zahraničí

Egypt

Ceny za cesty do zahraničí jsou stále “sousto”. Mezi ubytovani s detmi aktuálně dostupných zájezdy z Kyjeva do Egypta nejlevnější bude stát 23,3 tisíc. UAH. V této ceně je zahrnuta prohlídka pro dva dospělé a jedno dítě na all inclusive systémem s možností ubytování v Šarm aš-Šajchu v tříhvězdičkovém Karma Hotel Sharm El Sheikh. Cestovní termíny: 25. října – 1. listopadu.