Moeen Ali dostane Trevor Bayliss je nejednoznačné podporu jako Anglie otvírák

Worcestershire všestranný člověk stane sedmým otevření partnerem Kuchařské od odchodu Andrew Strauss před třemi lety přes nedostatek dvakrát s pálkou v konečném warm-up Anglie zápas proti Pákistánu A. Moeen vyrobené skóre sedmi a 13 na den Anglie je směna skončila na 198 za 11, dynamika těchto warm-up zápasy, což znamená, pálkaři směli více údery ve stejném innings.Alex Hales nebere šanci jako anglické pálkaři se snaží v Sharjah čtěte více

Celkově to znamená, že když se spustí první test v úterý, bude Anglie být vybírání hráče, který nebyl nikdy otevřen v prvotřídním kriketu a který získal jen 42 běží ve třech směnách tento týden po jeho zaklepání 22 v úvodním zápase tour.Zatím s Alexem Hales, kdo dělal devět z 13 míčků zde objeví jen jiná alternativa Moeen nejméně nejhorší možnost.

„Myslím, že v této fázi Mo pravděpodobně dostal jeho nos vpředu,“ řekl Bayliss , „Pravděpodobně to není ideální. Máme Alex Hales tu kteří víme, může být výbušný těsto. Ale myslím, že Mo ukázalo, že je to dobrý hráč proti rotaci, že může hrát tempo bowling a on ovládal tlak během této Ashes série. Mo je dost dobrý hráč, který by mohl být ve skutečnosti odpověď.Ano, to není dokonalé, to víme, ale Mo je typ hráče, který by mohl velmi dobře obrátit se do té druhé otvírák.“

Pokud se objeví otázka Cookova posledního partnera usadil teď, existují i ​​další problémy, které jsou méně řezané a sušené. Jednou z nich je pozice Buttlerovi, který našel nějakou formu odpalování v Sharjah v pátek – ale jen na druhý pokus. Buttler vydržel několik obtížných měsíců, v průměru pouze 15 během popela a pak se vytáhl ven akce dvě hry do následného jednodenní série proti Austrálii ve snaze dostat ho fyzicky i psychicky svěží na zimu.

břemeno udržování branka při zachování formulář s pálkou je obtížné pro to nejlepší z hráčů.Jedná se o balancování Buttler zápasila s pozdní, 25-letý pokračování jeho špatnou jízdu s bat, když vstřelil jeden v úvodním warm-up zápas v pondělí.

Došlo k blikání naděje pro Buttlerovi tady, když dosáhl pařezy neporažený na 31. Přesto, že jen přišel ve svém druhém zaklepání dne, poté, co byl propuštěn za osm napoprvé po líné disk pokrýt.

na otázku v případě, že Somerset narozený hráč udělal dost pro zajištění své místo v týmu pro první test, Bayliss zdaleka jednoznačné. „Abych byl upřímný, nemohu potvrdit, že,“ řekl. „Jeho podoba byla znepokojující a pro něj stejně.Ale bylo dobře, když jsem ho viděl venku, vypadal, jako by se dnes odpoledne dostal do dlaně a vyrazil na nějaké běhy. Musíme se rozhodnout. “

Toto rozhodnutí spočívá v tom, že držíme Buttlera, nejspíš v nejpravděpodobnějším scénáři, nebo odevzdáme střelecké rukavice Jonny Bairstowové, Že se zdá, že jeho místo v čp. 5 v týmu za první test přinejmenším.Ale on byl venku pro kachnu ve svém druhém inningu turné, okraje Mir Hamza za míč po Buttler je první inningy skončily, opustit pákistánský levý rameno seamer na hat-trik.

Tlumočení Jamesem Taylorem, který neochotně odešel na oběd 45, se vrátil později místo Bairstowa a skončil s 61 poté, co mu dovolil pokračovat ve svých směnách, odkud přestal. Bayliss popsal možnou volbu mezi Taylorem a Bairstowem v č. 5 jako “dobré dilema”, ale poté dodal: “Hra je oba je určitě možnost. Zatím nic není za stolem. “

Jediný způsob, jak se do oba týmy vejít do týmu, s výjimkou toho, že vypadne jako bowler, by byl Buttler.Ian Bell alespoň zaručena jeho místo s impozantní 53 z 100 kuliček a sice Ben Stokes byl ven pro kachny v pátek, Durham všestranný člověk podívá určitě hrát v prvním testu.