Méně než měsíc začne podzimní dětské svátky

Méně než měsíc začne podzimní dětské svátky. Kde si můžete jít odpočinout v posledním říjnovém týdnu? Považováno za možnost relaxace v zemi – z nejoblíbenějších destinací ve Lvově, Karpat a Odessa – a nabízí od touroperátorů pro dovolenou v zahraničních střediscích.
6d8158e03bef321e84a22bb2daad12ec
Ukrajina

V podzimní prázdniny Ukrajinci k dispozici poměrně široká škála rekreačních zařízení v nativní otevřené prostory. Konec sezony pláži na jihu vedlo mnoho krajanů dávat pozor na cestu na západ země, a to zejména ve Lvově a Karpaty.

lvi

Během podzimních prázdnin, mohou rodiče posílají své děti na dovolenou do města na vlastní, vrstevnické skupiny, a aby tam s nimi.

Některé cestovní společnosti nabízejí celou řadu času a intenzity programu pro self-relaxačního školy. Takže, jeden z nich nabízí klasické prohlídku do města na dva dny a jednu noc, který zahrnuje dvě zájezdy, pojištění, stravování a ubytování. U této firmy žádostmi o 450 UAH za dítě (pro skupiny 20 a více osob). To bude muset zaplatit za cestu do města, fakultativních výletů a vstupného.

Pro rodiče, kteří se bojí posílat své děti do nezávislého mini-turné, je stále poměrně hodně míst v hotelech ve městě. Podle on-line dat booking.com zdrojů pro období od října 24-31 letošního roku 61% z objednaných ubytovacích zařízení (ve formě “dvě dospělé osoby a jedno dítě”).

Nejekonomičtější Návrh předložený hotel “Catherine” – pobyt v něm bude stát 2 tisíc UAH v uvedeném období .. Nicméně, pokud je hlavním parametrem při výběru hotel je vzdálenost od centra, online zdroj doporučuje Queens Byty k 4,1 tisíc. UAH na tři.

Karpaty

Diverzifikovat studenty Leisure Group při návštěvě nejen lvy, ale Karpat.

Takže, jeden z turkomapny nabízí prohlídku po dobu dvou dnů, což zahrnuje návštěvy různých atrakcí. Zejména během této doby budou děti navštíví ZOO “Limpopo” Synevir lake Koločava a jít na procházku na “karpatské tramvaje”. Dostaneme to potěšení téměř o 1000. UAH za dítě. Navíc je v ceně ubytování, ale není zahrnuta cena cestovat do Lvova a zad.