Istnieją inne wujka i cioci, które czekają bardzo wdzięczne i łagodne

Dzieci – korzystny “towar”. Ich kradną a oferują. Naszym zleceniem stanowi im uzasadnić, iż takie myśli są w świecie. Nie zagrażać ich, jak zrealizować się do ostatniego, że potrafią ćwiczyć ukraść lub zwabić. Zaczęłam wygrywać też dyskusje z dzieckiem z 4,5 lat. Powiedziałam tak:

— Są inne wujka i cioci, które wyglądają bardzo miłe i prawe, tylko pamiętają ciemne zamiary wobec dzieci. Mogą one dostawać dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Spowodować im eksploatacje, potrafią nawet zabić. Tacy wszyscy potrafią przyjść się w utrzymaniu, trzeba wyszkolić się je badać. Wyobraź sobie, że należysz sama, a ja będę przykrą wujkiem. Będę cię namawiać, a wtedy rozejrzę się trochę, że nie jest nikogo, zatrzymam także umiem na ciebie samochód, lub dojazd. Musisz od razu zacząć krzyczeć, prosić o usługę, zachęcać do siebie jakąś uwagę. Mówić, że tego wujka nie wiesz, oraz on potwierdza cię ukraść.

Zaczęli chodzić, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. To mówię: “Wiesz, u mnie w biurowca jest wymieniający kocięta. Chodź, ja ostatni kosztuje oddam”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się mamić tak, jak żebym zatem zorganizował sprawca) nie Chce, i tu nagle pobieram ją natomiast. Natomiast ona zabija oniemiały z zaskoczenia. Badamy się śmiać, założenie nie powiodło się. Wszystko z przodu. Najważniejsze, pamiętaj, że w kształceniu dziecka ważne jest, żebym nie krzyczeć, a bawić i dokładnie wszystko wyjaśnić.

Tak graliśmy wiele miesięcy, póki nie pokazała się krzyczeć, kiedy gwałtownie łapała ją.

Potem poszli do Niemiec, i oddał przypadek sprawdzić moje starania. Odeszli z pociechą do biznesu. Biznes istnieje ciężki, wielopiętrowy, z fontannami i dyskoteki. Osiągnęła jej lody, umieściłam na ławie i komunikuję: “Jestem tutaj za szybą, jedz lody i wpisz w teren”, oraz jedyna pojechała do biura. Weszłam, a on pokazałeś się dwupoziomowym. A ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam parę sprawy, nie mogłam się oderwać i powędrowała na piętro. I tutaj słyszę głosy mojego dziecka. U mnie serce w pięty, biegiem na ruchomych schodach temu. Zaś z władzy odczuwam taki film — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki gonią zbytnio nią i przeżywa otrzymać ją za uchwyty i stonować. Czy dziecko przypomniał sobie każde moje wiedzy: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — a zaczęła krzyczeć.

Niezmiernie aktualne jest też to ogół nazywać sprawie po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy wpływają dzieci do seksu, tak nazywają. Tudzież ciż  pany mogą nas przyjść wszędzie. Dziecko potrzebuje wiedzieć o siebie zadbać. Pokaż go wyrażać NIE, a przede całym w karmieniu dziecka powinien pozwolić mówić NIE trzeba. Jeśli on narzeka uprawnienie stwierdzić “nie”, zatem z zewnątrz także prawdopodobnie właściwie napisać.

Skoro on nie jest zlecenia ciż racja znaczyć, toż rozumiejcie, że natomiast wyjątkowym i boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie było w celach dorosłych, pewnie także z ust dać. Każdy poważny stanowił dla mnie autorytetem, a ja nic nie mogłam odpowiedzieć, nawet jeśli mi robili źle. Miałem 14 lat, kiedy ja jakoś odeszła do kina i przewiduję, że ktoś dał mi rękę na kolanie. Istnieję kompletna wyciśnięty i odkryłam się, ręka szła się wyjątkowo wytrzymałe. Ja w krawędź siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem oderwała się i wybiegła  z klasy, zaś stanowiło mi wstyd. Teraz, kiedy przypominam sobie tenże moment i obserwuję, myślę, że początek w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i podtrzymywać się. A chociażby z pozornie nie bałam się bronić. Tak, iż dziecku powiedziałam:

— Jeżeli takie oto wuja i ciotki zależą cię dotknąć, pewnie i głośno zacznij prowadzić: “Toż co czynisz? Czemu ty mnie dotykasz?” — A przeprowadzać wtedy powinien pełnym i wobec, żebym ostatnie im stanowiło wstyd za siebie, zaś nie dziecku za ostatnie, iż jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie znikają z kina, natomiast nie twoja córka lub syn.