Andrew Gale hity ven na Anglii k zahození Gary Ballance a Adam Lyth

Andrew Gale říká Gary Ballance byl krutě zacházeno Anglie po jeho vypuštění z jejich testovací čety na příští měsíc v řadě proti Pákistánu ve Spojených arabských emirátech. The Yorkshire kapitán také vyjádřil zklamání za jeho kraje týmový kolega Adam Lyth, který byl také vynechána, trvá na tom, že kontinuita je klíčem k úspěchu v horní části objednávky.

Nottinghamshire James Taylor a Alex Hales byly přednost před Ashes-vítězný pár levou rukou.

„jsem zničený pro kluků,“ řekl Gale. „Jsem tak zklamaný Gaz. Má neuvěřitelný rekord. Myslím, že to byl krutě zacházeno, a já jsem opravdu zklamaný ECB za to.Já nesouhlasím s rozhodnutím, které jste provedli. Má prokazatelné na této úrovni, a přesto, že jsem si vybral Jamese Taylora před ním.

„Stejně jako mám rád Drobeček, myslím Gaz zaslouží šanci se dostat zpět v tomto družstvu a dokázat, znovu, co dělal předtím. Je to psychicky silný hoch je Gaz a docela vyrovnaný člověk. Jak ho znám jako já, bude se brát v jeho kroku a vrátit se mnohem silnější.

„Pokud jde o Lythy, myslel jsem [Hampshire] Michael Carberry to shrnul dobře v rozhovoru pro Sky když řekl: ‚Někdo si zaslouží opravdu dobře uniká místo, které otvírák na to.‘ Nejsem fanoušek sekání a mění.Uvidíte s naším týmem Yorkshire tento rok, že jsem velkým zastáncem kontinuity a doprovodné kluci po určitou dobu. Lythy Je prokázáno, že může hrát na této úrovni, a není to tak, pokud otevření těsta padají ze stromů a chrlit vyčerpá týden po týdnu, stejně jako Lythy udělal minulý rok.“

Lyth a Ballance vstřelil naught a 30 během probíhajícího mistrovské utkání proti Hampshire, ve kterém jen sedm overs a čtyři míče byly bowled třetím dnem. Alex Lees a Tim Bresnan přidán 15 běží na Yorkshire se přes noc 82 pro čtyři osoby. Pokud se obě kapitáni rozhodnou vymyslet čtvrtý den běhu pronásledování, remíza je téměř jisté.